Jarocin: III termin egzaminów teoretycznych i praktycznych szkolenia z zakresu działań przeciwpowodziowych i ratownictwa na wodach: 13 czerwca 2014r. (piątek)

 

Terminy egzaminów teoretycznych i praktycznych szkolenia z zakresu działań przeciwpowodziowych i ratownictwa na wodach:

I termin – 31 maja 2014r. od godz. 9.00 w Tarcach

II termin: 5 czerwca 2014r. (czwartek) od godz. 10.00.

III termin: 13 czerwca 2014r. (piątek)

godz. 9.00 w KPPSP Jarocin – egzamin teoretyczny

godz. 10.00 – egzamin praktyczny nad Zalewem w Roszkowie (Stanica Wędkarska
w Siedleminie-miejsce poprzednich ćwiczeń wodnych i wodno-lodowych)

 

LISTA OSÓB NA 3 EGZAMIN

Lp.

Nazwisko

Imię

OSP

Gmina

Mączka

Tomasz

Góra

Jaraczewo

Idczak

Kazimierz

Jaraczewo

Jaraczewo

Szymczak

Michał

Tarce

Jarocin

Strabel

Waldemar

Wilkowyja

Jarocin

Maćkowiak

Albin

Zakrzew

Jarocin

Grzesiak

Piotr

Dobieszczyzna

Żerków

Woźniak

Ernest

Komorze

Żerków

LISTA OSÓB NA 2 EGZAMIN

Nazwisko

Imię

OSP

Gmina

Mączka

Tomasz

Góra

Jaraczewo

Andrzejewski

Jacek

Jaraczewo

Jaraczewo

Grodzki

Paweł

Jaraczewo

Jaraczewo

Idczak

Kazimierz

Jaraczewo

Jaraczewo

Ludwiczak

Rafał

Jaraczewo

Jaraczewo

Pawlak

Marek

Jaraczewo

Jaraczewo

Buller

Jacek

Kadziak

Jarocin

Zawisła

Franciszek

Kadziak

Jarocin

Szymczak

Michał

Tarce

Jarocin

Strabel

Waldemar

Wilkowyja

Jarocin

Grzybowski

Robert

Zakrzew

Jarocin

Maćkowiak

Albin

Zakrzew

Jarocin

Grzesiak

Piotr

Dobieszczyzna

Żerków

Suchodolski

Marcin

Borek Wlkp.

Borek Wlkp.

Antczak

Artur

Kotlin

Kotlin

Łukaszyk

Błażej

Kotlin

Kotlin

Nawrocki

Michał

Kotlin

Kotlin

Stachowiak

Andrzej

Komorze

Żerków

Woźniak

Ernest

Komorze

Żerków

Lista strażaków zakwalifikowanych do egzaminu teoretycznego oraz praktycznego ,,Szkolenia strażaków ratowników OSP z zakresu działań przeciwpowodziowych oraz ratownictwa na wodach” wg poniższego harmonogramu.

Egzamin zostanie przeprowadzony w dniu 31 maja 2014r. (sobota) nad zbiornikiem wodnym w Tarcach (w miejscu prowadzonych zajęć praktycznych w czasie szkolenia).

Ewentualny drugi termin – poprawkowy wyznaczono na dzień 7 czerwca 2014r.

egzamin teoretyczny od godz. 9.00, egzamin praktyczny od godz. 9.45

 

1.       

Andrzejczak

Marcin

Góra

Jaraczewo

2.       

Mączka

Tomasz

Góra

Jaraczewo

3.       

Wiza

Grzegorz

Góra

Jaraczewo

4.       

Andrzejewski

Jacek

Jaraczewo

Jaraczewo

5.       

Andrzejewski

Mateusz

Jaraczewo

Jaraczewo

6.       

Baraniak

Sławomir

Jaraczewo

Jaraczewo

7.       

Grodzki

Paweł

Jaraczewo

Jaraczewo

8.       

Idczak

Kazimierz

Jaraczewo

Jaraczewo

9.       

Juszczyk

Mateusz

Jaraczewo

Jaraczewo

10.   

Ludwiczak

Rafał

Jaraczewo

Jaraczewo

11.   

Marciniak

Tomasz

Jaraczewo

Jaraczewo

12.   

Pawlak

Marek

Jaraczewo

Jaraczewo

13.   

Pawlak

Patryk

Jaraczewo

Jaraczewo

14.   

Tomaszewski

Jakub

Jaraczewo

Jaraczewo

15.   

Zaborowski

Maciej

Cielcza

Jarocin

16.   

Glapa

Jarosław

Hilarów

Jarocin

17.   

Matuszewski

Jakub

Hilarów

Jarocin

 

egzamin praktyczny od godz. 9.00, egzamin teoretyczny od godz. 9.45

 

1.       

Buller

Jacek

Kadziak

Jarocin

2.       

Zawisła

Franciszek

Kadziak

Jarocin

3.       

Szymczak

Michał

Tarce

Jarocin

4.       

Becela

Jakub

Wilkowyja

Jarocin

5.       

Cyplik

Marek

Wilkowyja

Jarocin

6.       

Domagała

Tomasz

Wilkowyja

Jarocin

7.       

Grajek

Dawid

Wilkowyja

Jarocin

8.       

Grajek

Ziemowit

Wilkowyja

Jarocin

9.       

Kasprzak

Ernest

Wilkowyja

Jarocin

10.   

Kuś

Paweł

Wilkowyja

Jarocin

11.   

Pera

Jacek

Wilkowyja

Jarocin

12.   

Strabel

Waldemar

Wilkowyja

Jarocin

13.   

Wojtecki

Norbert

Wilkowyja

Jarocin

14.   

Grzybowski

Robert

Zakrzew

Jarocin

15.   

Maćkowiak

Albin

Zakrzew

Jarocin

16.   

Grzesiak

Dawid

Dobieszczyzna

Żerków

17.   

Grzesiak

Piotr

Dobieszczyzna

Żerków

egzamin teoretyczny od godz. 10.30, egzamin praktyczny od godz. 11.15

1.       

Sokowicz

Patrycja

Dobieszczyzna

Żerków

2.       

Antczak

Krzysztof

Golina

Jarocin

3.       

Bierła

Mariusz

Golina

Jarocin

4.       

Wojtczak

Marta

Golina

Jarocin

5.       

Wojtczak

Michał

Golina

Jarocin

6.       

Kowalski

Szymon

Chrzan

Żerków

7.       

Łączniak

Mariusz

Chrzan

Żerków

8.       

Wiśniewski

Arkadiusz

Chrzan

Żerków

9.       

Wiśniewski

Norbert

Chrzan

Żerków

10.   

Lisiecki

Adam

Szczonów

Żerków

11.   

Cierniak

Sebastian

Żerków

Żerków

12.   

Durczak

Patryk

Żerków

Żerków

13.   

Michalski

Krzysztof

Żerków

Żerków

14.   

Wojciechowski

Wojciech

Żerków

Żerków

15.   

Podlewski

Dawid

Żerków

Żerków

16.   

Gralczyk

Bartosz

Żerniki

Żerków

17.   

Idczak

Dawid

Żerniki

Żerków

egzamin praktyczny od godz. 10.30, egzamin teoretyczny od godz. 11.15

1.       

Makowiecki

Krzysztof

Żerniki

Żerków

2.       

Suchodolski

Marcin

Borek Wlkp.

Borek Wlkp.

3.       

Grzybowski

Robert

Zakrzew

Jarocin

4.       

Polaszyk

Jacek

Cielcza

Jarocin

5.       

Marciniak

Przemysław

Cerekwica

Jaraczewo

6.       

Góralczyk

Dariusz

Łobzowiec

Jaraczewo

7.       

Kaczmarek

Andrzej

Łobzowiec

Jaraczewo

8.       

Regulski

Tomasz

Łobzowiec

Jaraczewo

9.       

Zawisła

Norbert

Łobzowiec

Jaraczewo

10.   

Zawisła

Przemysław

Łobzowiec

Jaraczewo

11.   

Bączyk

Remigiusz

Nosków

Jaraczewo

12.   

Groch

Krzysztof

Nosków

Jaraczewo

13.   

Jankowski

Ireneusz

Nosków

Jaraczewo

14.   

Jankowski

Szymon

Nosków

Jaraczewo

15.   

Kowalczyk

Tomasz

Nosków

Jaraczewo

16.   

Nowicki

Karol

Nosków

Jaraczewo

17.   

Nowicki

Mateusz

Parzęczew

Jaraczewo

18.   

Stachowski

Szymon

Parzęczew

Jaraczewo

 egzamin teoretyczny od godz. 12.15, egzamin praktyczny od godz. 13.00

1.       

Andrzejczak

Mateusz

Mieszków

Jarocin

2.       

Kałmucki

Mateusz

Mieszków

Jarocin

3.       

Musiela

Janusz

Mieszków

Jarocin

4.       

Sobański

Jarosław

Mieszków

Jarocin

5.       

Witkowicz

Hubert

Mieszków

Jarocin

6.       

Antczak

Artur

Kotlin

Kotlin

7.       

Łukaszyk

Błażej

Kotlin

Kotlin

8.       

Nawrocki

Michał

Kotlin

Kotlin

9.       

Pflegel

Maciej

Magnuszewice

Kotlin

10.   

Zaradny

Tomasz

Magnuszewice

Kotlin

11.   

Matuszczak

Jarosław

Twardów

Kotlin

12.   

Mielcarek

Mikołaj

Twardów

Kotlin

13.   

Szypuła

Damian

Twardów

Kotlin

14.   

Frąszczak

Piotr

Wilcza

Kotlin

15.   

Jasiński

Dawid

Wilcza

Kotlin

16.   

Sowiński

Dariusz

Wilcza

Kotlin

17.   

Staszak

Marek

Wilcza

Kotlin

egzamin praktyczny od godz. 12.15, egzamin teoretyczny  od godz. 13.00

1.       

Trzebowski

Ryszard

Wilcza

Kotlin

2.       

Marciniak

Łukasz

Ludwinów

Żerków

3.       

Olejniczak

Jarosław

Ludwinów

Żerków

4.       

Pawłowski

Krystian

Ludwinów

Żerków

5.       

Typański

Leszek

Ludwinów

Żerków

6.       

Zawisła

Błażej

Ludwinów

Żerków

7.       

Adamczak

Dariusz

Jarocin

Jarocin

8.       

Gabryszak

Adrian

Jarocin

Jarocin

9.       

Marcinkowski

Kasjan

Jarocin

Jarocin

10.   

Osołkowski

Konrad

Jarocin

Jarocin

11.   

Ostojski

Przemysław

Jarocin

Jarocin

12.   

Wojtecki

Radosław

Jarocin

Jarocin

13.   

Neyder

Jakub

Jarocin

Jarocin

14.   

Musiołowski

Marek

Komorze

Żerków

15.   

Stachowiak

Andrzej

Komorze

Żerków

16.   

Stachowiak

Szymon

Komorze

Żerków

17.   

Woźniak

Ernest

Komorze

Żerków